Hakkımızda

Mimari projeleri modern saksı tasarımlarıyla ve dikey bahçe sistemleriyle özel hale getirmek için çalışmalarını sürdüren firmamız konusunda birçok uluslararası firmanın Türkiye ve Ortadoğu temsilcisidir.

Ürünlerini uygulanacak yerin renk ve stiline uygun modeller ile bitki tasarımları yapılmış olarak sunan Garden Design; yaşam alanlarını modern bitki dekorasyonları ile renklendirmek adına yüzlerce farklı ürün modelini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

ÇALIŞMA VE YAŞAM ALANLARINA MODERN TASARIMLARIMIZ İLE DOĞADAN ESİNTİLER SUNUYORUZ...

Modelleme

Projelerini modern saksılar ve yeni nesil dikey bahçeler ile özelleştirmek isteyen mimarlarımız için ürün modellemelerimizi ücretsiz olarak sunuyoruz.
Yaşam alanlarına değer katan bitki dekorasyon fikirlerimizin projenin yapım aşamasına dahil olmasıyla genel mekana uygun, mimari projeleri özelleştiren çözümler sunarak mimarlarımızın proje çalışmalarına katkı sağlıyoruz.

Görselleştirme

Yaşam alanlarına bitki dekorasyon tasarımları arzu eden müşterilerimize gerçek mekan resimleri üzerinden tasarım fikirlerimizi paylaşıyoruz. Ürün ve dekorasyon fikirlerimizi mekan resimlerine yerleştirerek tasarımın son hali konusunda müşterilerimize farklı seçenekler sunuyoruz. Bu kapsamda kullanılan ürün, ölçü, renk ve bitki gibi detayların belirtildiği bu çalışma ile mevcut mekanların doğayla bütünleşmesi konusunda müşterilerimizin karar vermelerini kolaylaştırıyoruz.

Renk ve Yüzey Seçenekleri

Mimari tasarımları özelleştirmek adına yüzlerce RAL ve PANTONE renk seçeneklerini ekstra bir ücret ödemeden müşterilerimize sunmaktayız. Ürünlerimiz uluslararası standartlardaki boya uygulama teknikleriyle hazırlanarak kişiye ve projeye özel renklerde yaşam alanlarıyla buluşmaktadır. Bunun yanısıra ürünlerimizi Struktur, Mat veya Parlak yüzey dokusu ile de seçebilir, yaşam alanlarınızı daha da eşsiz kılabilirsiniz.

Bitki Seçimi

Bitki dekorasyonun en önemli aşaması şüphesiz mekan için uygun bir bitki seçimidir. Bunun için dekorasyonda kullanılacak ürün özelliklerinin yanısıra ortam koşulları, ışık dengesi vb. bir çok faktör önemli bir rol oynamaktadır. Yaşam alanları için tasarladığımız bitki dekorasyon fikirlerimizle size bu konuda destek olmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız..

Uygulama

Tasarımların son halini müşterilerimize sunmak için dikim ve uygulama hizmeti de sunmaktayız. Bu kapsamda akıllı saksı sistemlerinin kurulması, dikey bahçe sistemlerinin montajı, canlı veya yapay bitki uygulamaları için ekibimiz yerleşkeye gelerek çalışmalarını hazır bir şekilde müşterilerimize teslim etmektedir.

Bakım

Bitki dekorasyonunda kullanılan canlı bitkilerin mevsimsel bakımı, dikey bahçe sistemlerinin bakımı ve kontrolü, yeni bitki dikimi bu kapsamda ele aldığımız hizmetlerimiz arasındadır.

To Top