Dünyanın en büyük bitki fuarı olan IPM her yıl Ocak ayında Almanya’nın Essen kentinde düzenlenir. Bitkiden üretim makinalarına, dekoratif ürünlerden proje çalışmalarına birçok konuyu bünyesinde barındıran IPM Essen birçok uluslararası firmayı aynı platformda buluşturan önemli bir organizasyondur.

2016 yılında 49 ülkeden toplam 1588 katılımcının iştirak ettiği IPM Essen fuarı; 57.200 ziyaretçi sayısıyla bu sene önemli bir başarı elde etmiştir.

Garden Design olarak her sene katıldığımız IPM Essen; distribitörü olduğumuz firmalarımız ile yıllık planlamalarımızı yaptığımız önemli bir buluşma noktasıdır. Dünya pazarlarında ki gelişmelerin görüşüldüğü, yeni teknolojik ürünlerin tanıtıldığı ve her ülkenin pazar payını genişletmek için birçok toplantı ve görüşmeler yapılan önemli bir fuardır.

Biz de büyüme hedeflerimize ulaşmak, yeni ürünleri Türkiye piyasasına sunmak için IPM Essen 2016 fuarında birçok firmayla anlaşmalar imzaladık. Bununla birlikte 2016 yılı Şubat ayında görüşmeleri yapılan yeni ürünlerin ithalatını yaparak Türkiye piyasasına sunmanın gururunu yaşadık.


2018 © Tüm hakları saklıdır. | GARDEN DESIGN
web tasarım ve uygulama : Onbiza