CYF Fuarcılığın her yıl Ankara’da düzenlediği Yapı Decor fuarı konusu itibariyle inşaat dönemi öncesi ulusal firmaların ürün ve hizmetlerini geniş kitlelere sergilemesi açısından önemli bir fuardır.

Congressium fuar alanında düzenlenen Yapı Decor fuarı bu yıl 15.000 ziyaretçiyi konuk etmiştir. İnşaat firmalarından dekorasyon firmalarına, peyzaj firmalarından hizmet sektörüne kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmet tanıtımı yapılan Yapı Decor fuarı Ankara ve çevre iller için önemli bir fuardır.

Garden Design firması olarak Yapı Decor fuarında Türkiye piyasasına ilk defa sunduğumuz ürünlerimizin tanıtımını yapmış olmanın mutluluğunu yaşadık. Bu kapsamda birçok kurum-kuruluş, iç mimar, peyzaj ve proje mühendisleri ile tanışma fırsatı bulduk. Ulusal firmaların hizmet ve ürünlerini projelerimizde değerlendirmek üzere bir dizi görüşmeler yaptık.

Türkiye’ye ilk defa Garden Design tarafından getirilen özel tasarım ürünlerimizin kalitesi ve zengin renk seçeneklerinin fuar süresince ilgi görmesi bizleri çok mutlu etti.


2018 © Tüm hakları saklıdır. | GARDEN DESIGN
web tasarım ve uygulama : Onbiza