Eurasia Plant Fair/Flower Show Istanbul, ülkemizde alanında düzenlenen tek ve en büyük ihtisas fuarıdır. Kıtaların buluşma noktası İstanbul’da düzenlenen bitki sektörünün dev buluşması, 2014′te 21 farklı ülkeden 333 firmanın katılımı ile İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşmiştir.

Eurasia Plant Fair/Flower Show Istanbul, bitki ve ilgili sektörlerin temsilcilerinin uluslar arası iş bağlantıları kurabilme, mevcut bağlantıları güçlendirebilme, yeni pazarlara ulaşabilme imkânlarını bulabilecekleri gerçek bir ticaret platformudur.

Avrupa ve Asya’nın buluştuğu bu ticari platformda, her iklim koşulu ve toprak yapısına uygun yüzlerce çeşit bitki ve bitki üretiminde kullanılan ürünlerin yanı sıra, peyzaj uygulamaları, uygulama esnasında ve sonrasında kullanılan tüm materyaller, 44 farklı ülkeden gelen toplam 11.385 ziyaretçinin beğenisine sunulmuştur.

Eurasia Plant Fair/Flower Show Istanbul sektördeki yenilik ve gelişmelerin takip edilebilmesinin yanında, ülkemiz üreticilerine ihracat potansiyellerin arttırma fırsatı yaratmakta ve yurtdışındaki firmalarında Türkiye pazarına girebilmesinde önemli rol almaktadır.

Garden Design olarak sektör için önemli bir fuar olan İstanbul Flower Show 2015 Fuar´ında yeni tasarım ürünlerimizi tüm ziyaretçilerimizin beğenisine sunmanın mutluluğunu yaşadık. 26 -29 Kasım 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi´nde gerçekleşen olan İstanbul Flower Show fuarında standımızı ziyaret eden bütün katılımcı ve ziyaretçilere şükranlarımızı sunuyoruz.


2018 © Tüm hakları saklıdır. | GARDEN DESIGN
web tasarım ve uygulama : Onbiza