BLOG

Yaşam alanlarına değer katan dekorasyon fikirlerimizi sizlerle paylaşmak için yazıyoruz.
Doğanın tüm renkleri sizinle olsun...

HAVAYI TEMİZLEYEN BİTKİLER


Kapalı alanların çoğunda havanın, dışarıdaki havadan beş misli daha kirli olduğunu biliyor muydunuz Kapalı mekanlarda sıklıkla kullanılan bir çok malzemenin zehirli kimyasallar yaydığını söylesek!

DEVAM ET

DOĞAL YOSUN - MOSS WALL


İç mekan tasarımlarında yeni nesil bitki dekorasyonu Moss Wall. 100 doğal yosunların stabilize edilerek doğallığını ve canlılığını koruması sağlanmıştır. Bu sayede bir çok alanda kullanılabilen doğal yosunlar istenilen bütün ölçü ve şekillerde duvar ve tavanlara döşenebilmektedir.

DEVAM ET

DİKEY BAHÇE


Yaşayan yeşil duvarlar dünyada geleneksel bahçe tasarımlarının tersine dikey platformlarda bitki yetiştirme fikriyle ilk olarak 1930’lu yılların başlarında başlamıştır.

DEVAM ET

DEKORATİF SAKSI


Dekorasyon, kısa tanımıyla yaşam alanlarının kullanım amaçlarına uygun bir şekilde işlevsel, estetik ve sanatsal bir şekilde düzenlenmesidir.

DEVAM ET

GERİ DÖNÜŞÜM - RECYCLE


Geri dönüşüm (Recycle), terim olarak kullanım dışı kalan geri dönüştürülebilir malzemelerin geri dönüşüm yöntemleri ile hammadde olarak tekrar imalat sürecine kazandırılmasına denir.

DEVAM ET

AKILLI SAKSI


İş ve yaşam alanlarında bulunan bitkilerin bakımı ve sulama periyodları istenildiği gibi ayarlanamadığından çoğu zaman bitkilerimizin kötü şartlarda olduğunu veya saksı toprağının çürüyüp küflendiğini tespit etmekteyiz.

DEVAM ET

BEYAZIN BÜYÜSÜ


Masumiyetin ve saflığın simgesi olan beyaz renk, birçok toplumda neşe ve mutluluk gibi pozitif duyguları içinde barındıran özel bir renktir.

DEVAM ET
To Top