Doğal Yosun - Moss Wall
Doğal Yosun - Moss Wall

Doğal Yosun - Moss Wall

YENİ TREND MOSS WALL
İç mekan tasarımlarında yeni nesil bitki dekorasyonu Moss Wall.
%100 doğal yosunların stabilize edilerek doğallığını ve canlılığını koruması sağlanmıştır. Bu sayede bir çok alanda kullanılabilen doğal yosunlar istenilen bütün ölçü ve şekillerde duvar ve tavanlara döşenebilmektedir. MDF plakalara özel yapıştırıcısıyla yapıştırılarak özenle işlenen doğal yosunlar tasarımlara modern görseller sunmaktadır.

Uzun yıllar yumuşak dokusunu koruyabilen stabilize yosunlar farklı renk seçenekleri ile tasarımları zenginleştirmektedir. Sadece iç mekanlarda uygulanabilen doğal yosunlara su ve güneş temas etmemesi gerekmektedir. Bu sayede stabilizasyon süreci yıllarca devam edecektir.
Doğal yosunlar oksijen üretip, nem açığa çıkararak ortamdaki karbondioksiti bünyesinde toplar. Kötü kokuları bünyesine çekmesi sebebiyle ortamın hava kalitesine etkisi büyüktür. Ateş almayan bir ürün olduğu için yangınlara karşı mekanlara katkı sağlar.

Ses emici özelliği dolayısıyla ortamın akustik verilerine olumlu etkiler sağlar. Yankı ve yüksek frekansları dengelemesi dolayısıyla bir çok iç mekan uygulamasında ses yalıtım özelliği için ayrıca kullanılabilinir.

Stabilize doğal yosunlar yaşam alanlarına hem değer katar hem de ortam hava kalitesine olumlu katkılar sağlar.

Yosun Duvar - Garden Design © 2018


2018 © Tüm hakları saklıdır. | GARDEN DESIGN
web tasarım ve uygulama : Onbiza